Ogłoszenie

DZIAŁ KONKURSY I ZAWODY!!! - dwa nowe konkursy dla każdego:) farming i ekspedycje

#1 2008-02-21 12:30:01

LoLo aka Rob

Nielot

Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 102
Punktów :   

WASZA TAKTYKA GRY!!

Jaka prowadzicie w grze Taktyke i dlaczego :

Nick:


Rodzaj Taktyki:
1). Mix wszystkiego, czyli freestyle -
2).Złomuje -
3).Stawiam na eko -
4).Farmię -
5).Jestem tylko farmą -
6).Bunkrownik -
7).Handel -
8 ).Inne . prosze napisac jakie -


Prosze o prawdziwe odp...


D.A.V.E. the Drummer ,Chris Liberator ,DDR...

http://img151.imageshack.us/img151/4179/morravajc5.jpg

Offline

 

#2 2008-02-21 22:06:28

Kozaczek

Gość

Re: WASZA TAKTYKA GRY!!

U mnie połączenie:
1. - Mix
8. - Co robię? Leżę i czekam Ostatnio tak sporo złomu do mnie trafiło, bo jakaś lama chciała wpaść do mnie z rewizytą

 

#3 2008-02-22 18:37:07

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: WASZA TAKTYKA GRY!!

U mnie to wygląda jeszcze inaczej. Jestem raczej ekonomem. Jak mam tylko taką możliwość to buduję jakąś kopalnię albo elektrownię, a to co zostanie wydaję na jakieś ciekawe badania.

Flotę mam taką sobie, dużą ale cienką: większość to DT i SS, a moją główną siłą jest kilka bombowców i krążowników. Potem mam zamiar budować pancerniki. Z resztą, jakiej bym floty nie zbudował, to zawsze znajdzie się ktoś silniejszy, kto mnie zezłomuje - argument przeciwko budowie floty.

Nie bunkruję się bo widzę, że stawianie obrony w liczbie poniżej kilku tysięcy mija się z celem, a w przypadku ataku uciekam z czym się da:)

Trochę farmię i zbieram złom po innych, jak to tylko możliwe większe ilości. Do handlu jeszcze nie miałem okazji, może z kimś z sojuszu kto jest w miarę blisko

Offline

 

#4 2008-03-08 15:00:40

Tupack

Nielot

3965394
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 85
Punktów :   

Re: WASZA TAKTYKA GRY!!

z początku stwierdziłem że może ekspedycjami się nacieszę ale stwierdziłem że farmienie jest fajne ... a i farmy mam tzn robią się.... więc taka podwójna taktyka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym www