Ogłoszenie

DZIAŁ KONKURSY I ZAWODY!!! - dwa nowe konkursy dla każdego:) farming i ekspedycje

#1 2008-05-20 19:41:32

GrAwItAcJa

Administrator

5305219
Skąd: London & Wawa
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 297
Punktów :   

Trochę o zmianach w nowej wersji 0.80

Troche o poprawkach warto wiedzieć, mnie szczególnie zaskoczyły magazyny których nie budowałam na nowych planetkach a teraz musiałam pobudować bo stanęła mi produkcja! hehe i kilka punkcików przybyło przy okazji heh

Cytowane z forum ogame:

# poprawki w sprawdzaniu limitu pojemności magazynów na wszystkich planetach (także nieaktywnych) => jeżeli takowe są pełne, produkcja kopalni będzie prawidłowo zatrzymana

# usunięcie błędu pozwalającego na wyburzenie poziomu '0' budynku

# używanie teleportera podczas urlopu zostanie zablokowane

# statystyki powinny działać poprawnie w każdej sytuacji

# nick w statystykach będzie odnośnikiem do układu z planetą matką wybranego gracza

# bug uniemożliwiający zmianę tagu sojuszu na posiadający 8 znaków usunięty

# poprawki w ekspedycjach - można znaleźć więcej surowców/floty i zdarza się to częściej

# zmniejszenie ilości statków jakie można otrzymać w ekspedycji na nowych uniwersach

# błąd oznaczania kosztów (np w zakładce budynki) naprawiony => teraz będzie można zbudować za kwotę 5000 surowca mając dokładnie tyle, nie będzie konieczne posiadanie 5001 jak do tej pory

# ulepszony system bitew => naprawiono pokazywanie ujemnych wartości w raportach oraz wprowadzono kilka mniej znaczących poprawek w kodzie

# zoptymalizowana kolejka budowania => problem z blokowaniem się budowy po jej zakończeniu powinien być rozwiązany

# w nowej wersji zniknie z raportów szpiegowskich komunikat o aktywności na planecie/księżycu. Aktywność będzie jedynie widoczna w zakładce 'Galaktyka'.

i trochę o * aktywności

Jako że wraz z nową wersją komunikat o aktywności zniknie z raportów szpiegowskich, należy dokładniej określić jak będzie działać 'gwiazdka' w zakładce 'Galaktyka'.

Posługując się przykładem dwóch planet oznaczonych odpowiednio A oraz B, zachowanie * w przypadku floty lecącej z A do B będzie wyglądać tak:

    * wysłanie floty z A => * przy A
    * dotarcie floty do B => * tylko przy B
    * powrót floty na A => * tylko przy B

Przy czym B może być zarówno planetą jak i księżycem. W przypadku zbiórki pola zniszczeń * przy B nie będzie wyświetlana.

Aktywność będą również generować:

    * zalogowanie na konto => * przy planecie matce
    * wszystkie opcje w lewym menu poza podglądem oraz linkami zewnętrznymi (forum, zasady gry itp)


http://img209.imageshack.us/img209/4904/image00001nk1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym www