Ogłoszenie

DZIAŁ KONKURSY I ZAWODY!!! - dwa nowe konkursy dla każdego:) farming i ekspedycje

#16 2008-03-15 15:58:43

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Ale to już na prawdę są jakieś jaja:

Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
Lekki myśliwiec 1

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

Offline

 

#17 2008-03-21 23:44:59

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Ekspedycja znalazła trochę Antymaterii.
Zdobyto: Antymateria 134.

Offline

 

#18 2008-03-25 23:27:13

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Główny statek ekspedycyjny zderzył się z nieznanym statkiem, który nagle wpadł w lecącą flotę. Ów statek wybuchł poważnie uszkadzając statek ekspedycyjny. Jak tylko zostaną przeprowadzone potrzebne naprawy, flota zawróci na planetę startową, ponieważ dalszy lot w takich warunkach nie jest możliwy.

Offline

 

#19 2008-03-27 21:34:41

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Od jakiegoś czasu mam same pozytywne wyniki ekspedycji tego typu:

Ekspedycja natknęła się na radioaktywną planetoidę posiadającą bardzo toksyczną atmosferę. Skany pokazały jednak, że planetoida jest zasobna w surowce. Za pomocą robotów wydobyliśmy tyle surowców, na ile to było możliwe.

Zdobyto: Kryształ 14.820.

Znaleźliśmy opuszczoną stację piratów, a w jej hangarach stare statki. Technicy dokonują oględzin i sprawdzają, czy niektóre z nich mogą zostać wykorzystane.

Następujące statki dołączyły do floty:
Lekki myśliwiec 2
Sonda szpiegowska 2

Czyżby znowu coś zmienili z tymi ekspedycjami?

Offline

 

#20 2008-03-28 00:46:59

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Jeszcze lepiej

Znaleźliśmy opuszczoną stację piratów, a w jej hangarach stare statki. Technicy dokonują oględzin i sprawdzają, czy niektóre z nich mogą zostać wykorzystane.

Następujące statki dołączyły do floty:
Sonda szpiegowska 35

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

Następujące statki dołączyły do floty:
Mały transporter 1
Sonda szpiegowska 2
Lekki myśliwiec 1

Offline

 

#21 2008-03-29 15:56:56

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Teraz wiemy, że czerwone anomalie klasy 5 nie tylko destabilizują systemy nawigacyjne statków, ale także powodują halucynacje u wielu członków załogi. Ekspedycja nie przywiozła niczego z wyprawy.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

i druga

Natknęliśmy się na pozostałości po poprzedniej ekspedycji. Nasi technicy postarają się uruchomić część statków.

Więc na razie bez rewelacji

Offline

 

#22 2008-03-29 20:31:45

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

A to niespodzianka

Flota ekspedycyjna nawiązała kontakt z płochliwym gatunkiem obcych. Ich przedstawiciel handlowy zostanie wysłany do Twojego imperium.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

Offline

 

#23 2008-03-30 16:47:35

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Nowy system nawigacyjny nadal nie jest wolny od błędów. Skok floty ekspedycyjnej nie tylko przeniósł ją w całkiem inne miejsce, ale także wszelkie zapasy deuteru zostały wykorzystane. Na szczęście skok przeniósł flotę w pobliże księżyca planety startowej. Lekko zawiedziona ekspedycja wraca bez napędu impulsowego. Podróż powrotna zajmie ciut więcej czasu.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

to jest dobre:

Odebraliśmy sygnał radiowy od jakichś pijanych piratów. Wydaje się, że wrótce nas zaatakują.

Starcie z 2008-03-30 15:40:39 następujących flot:

Agresor snickers (1:381:7)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
Mały transporter 12
Lekki myśliwiec 19

Obrońca Piraten (1:381:16)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
Mały transporter 3
Lekki myśliwiec 8

...po 3 rundach:

Agresor snickers (1:381:7)
Flota:
Mały transporter 12
Lekki myśliwiec 19

Obrońca Piraten (1:381:16)
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Bilans agresora (M: 0, K/color] [color=#FFA500]0, D/color] [color=#FFA500]0).
Bilans obrońcy (M: -30.000, K/color] [color=#FFA500]-14.000, D/color] [color=#FFA500]0).
Created by cuteConverter v 8.1 - Adam85



Offline

 

#24 2008-03-30 17:38:59

evilseth

Nielot

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Hehe normalnie Snickers wymiatasz Piratów aż miło... jak tak dalej pójdzie nic dla nas nie zostanie... a tak poza tym to kilka stateczków też zdobyłeś...

Offline

 

#25 2008-03-31 14:24:10

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

No cóż byli pijani A na ekspedycjach więcej zyskuję niż tracę, to fakt.

Offline

 

#26 2008-04-01 04:12:58

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
Sonda szpiegowska 4
Duży transporter 2
Lekki myśliwiec 2

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.



Twoja ekspedycja natrafiła na bardzo stary okręt pozostały po dawnej bitwie. Pewne jego części dało się odzyskać.
Zdobyto: Kryształ 1.488.

Pierwszy raz zdobyłem trochę kryształu

Offline

 

#27 2008-04-02 16:09:51

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Kilka ekspedycji

Główny nawigator miał zły dzień, co spowodowało obranie błędnego kursu. Flota wylądowała w zupełnie innym miejscu, przez co wydłuży się czas jej powrotu.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

Twoja ekspedycja natrafiła na bardzo stary okręt pozostały po dawnej bitwie. Pewne jego części dało się odzyskać.
Zdobyto: Metal 5.760.

Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
Ciężki myśliwiec 3
Mały transporter 1

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

Twoja ekspedycja natrafiła na bardzo stary okręt pozostały po dawnej bitwie. Pewne jego części dało się odzyskać.
Zdobyto: Deuter 832.

Offline

 

#28 2008-04-04 21:12:25

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
Lekki myśliwiec 2
Sonda szpiegowska 2

Offline

 

#29 2008-04-04 23:16:21

evilseth

Nielot

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

Jak tak dalej pójdzie to Ty z ekspedycji będziesz miał więcej statków niż ja wogóle

Offline

 

#30 2008-04-05 14:59:24

snickers

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moje przygody z ekspedycjami :)

No cóż, byłoby miło tylko gdyby znajdywali na tych ekspedycjach coś lepszego od mięsa armatniego...

Główny nawigator miał zły dzień, co spowodowało obranie błędnego kursu. Flota wylądowała w zupełnie innym miejscu, przez co wydłuży się czas jej powrotu.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

Ekspedycja natknęła się na radioaktywną planetoidę posiadającą bardzo toksyczną atmosferę. Skany pokazały jednak, że planetoida jest zasobna w surowce. Za pomocą robotów wydobyliśmy tyle surowców, na ile to było możliwe.
Zdobyto: Metal 8.064.

Bez rewelacji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym www