Ogłoszenie

DZIAŁ KONKURSY I ZAWODY!!! - dwa nowe konkursy dla każdego:) farming i ekspedycje

#1 2008-02-19 21:44:50

GrAwItAcJa

Administrator

5305219
Skąd: London & Wawa
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 297
Punktów :   

GrAwItaCjA wesoło wita!!!

Postanowiłam coś dodać od siebie, bo wszystkich nagabuje a sama tyły robię


Jestem Grawitacja narazie jedyna dziewczyna w tym gronie mam nadzieje, ze będzie nas więcej...dziewczyn Na imię mam Grania , Graża i inne formy od Grażynki! hehe jest ich trochę! Mam 29 lat i komplet jeśli idzie o rodzinkę! Pana męża i uroczego synka.
Pochodzę z Warszawyi kocham moje miasto , chociaż na rzecz Gdańska mogłabym opuścić je na zawsze  pozdrawiam wszystkich z trójmiasta i zazdroszczę! Tak sie akurat złożyło że od 1.5 roku mieszkam w Londynie

Hm..zainteresowania, tak w okrojonym skrócie to trochę robie zdjęcia, tak dla przyjemności,
-kiedyś nurkowałam - muszę powrócić bo to niesamowita akcja.
-no i czytanie, książki to moja pasja, uwielbiam czytać.
- a tak poza tym to interesuje się  kosmetyką i masażami, ale to takie zboczenie zawodowe.
Wolnych chwilach staram sie bawić jak najwięcej
Słucham muzyki, głównie reggae, kubańskiej trochę. ale nie tylko to ostatnio szaleje za Republiką (znowu) i jak zwykle już od lat za Kultem.

jak by co to pytanka. acha Jupiter tylko proszę nie wklej mi tu 500 wiesz o czym mowa.


http://img209.imageshack.us/img209/4904/image00001nk1.jpg

Offline

 

#2 2008-02-20 00:40:37

Kozaczek

Gość

Re: GrAwItaCjA wesoło wita!!!

Ulubiony kawałek Kultu? ;>
Dlaczego wyjechałaś z Kaczystanu?

 

#3 2008-02-20 13:11:22

GrAwItAcJa

Administrator

5305219
Skąd: London & Wawa
Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 297
Punktów :   

Re: GrAwItaCjA wesoło wita!!!

jaki dociekliwy i ciekawski pojechaliśmy w odwiedziny i tak jakoś zostaliśmy..czemu nie? decyzja bardzo spontaniczna, bez planów i przemyśleń. Mieliśmy jechać do Amsterdamu tak na wakacje ale już byłam tyle razy, wiec postanowiliśmy odwiedzić znajomych w Londynie  
A jeśli idzie o Kult to nie mam jednej ulubionej piosenki, słucham dość dożo kultu od bardzo dawna, zaczęłam mając lat 15 i ta miłość trwa i trwa...zależy pod nastroju, od momentu w życiu, którą  płytę słucham częściej a jaką rzadziej choć przyznam ze mało znam nowe dzieła Kazika (2 ostanie płyty muszę sobie ściągnąć, jakoś nigdy sie nie składało żeby je kupić)


http://img209.imageshack.us/img209/4904/image00001nk1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpirotechnika wspia2011 muocenter